Vianoce z dreva

V našom OZ radi dávame veciam druhú šancu. 

Či už je to oblečenie, ktoré nám darujete a to darujeme ďalej

alebo drevo, ktoré malo byť odpadom a niekto ho s láskou vzal, opracoval a vdýchol mu život. 

 

Predstavujeme vám naše drevené Vianoce, ktoré vyrobil dôchodca Jarko. 

Každú jednu vec mal v ruke veľakrát a je to z nej cítiť. 

€30
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant

POPIS

Každý kúsok z nášho dreveného kráľovstva je unikátny. Vyrobený z odpadového dreva, preto na ňom môžete nájsť chyby, ktoré ale k drevu jednoducho patria. Drevo je vždy ošetrené ekologickou farbou a zdraviu nezávadným  ekologickým lakom.

Dizajn 1 - drevená dedinka, v ktorej nájdete 5 stromčekov, 2 domčeky a 1 hviezdičku. Minimálna výška 8 cm (hviezdička), maximálna 18 cm (stromček). Na hviezdičke je malá bodka, ktorá naznačuje, ako ju postaviť :-) 

Dizajn 2 - zasnežený les s mackom, minimálna výška 10 cm (hviezdička), maximálna výška 21 cm (stromček). 

Dizajn 3 - sada 4 drevených srdiečok, veľkosti cca 6 cm. Každé srdce je vyrobené ručne z odpadového dreva, každé je unikátne. Drevo je ručne opracované do tvaru srdca a kvôli estetickým chybám, ktoré odpadové drevo má, je opálené, ošmirgľované a následne ošetrené voskom, aby vám robilo radosť. Špagátik je voľne nastaviteľnej dĺžky. Srdiečko vyzerajú úžasne ako vianočné ozdoby na stromčeku.

Dizajn 4 - sada 2 drevených srdiečok, veľkosti cca 12 cm. Každé srdce je vyrobené ručne z odpadového dreva, každé je unikátne. Drevo je ručne opracované do tvaru srdca a kvôli estetickým chybám, ktoré odpadové drevo má, je opálené, ošmirgľované a následne ošetrené voskom, aby vám robilo radosť. Špagátik je voľne nastaviteľnej dĺžky. Srdiečka vyzerajú úžasne ako vianočné ozdoby na stromčeku, prípadne zavesené na dverách naznačia, kde vo vašom príbytku býva láska. 

Dizajn 5 - sada 4 hviezd na drevených podstavcoch, každá originálna, použité odpadové drevo. Oceľové tyčky rovnako z odpadu :-) Výška najvyššej hviezdy cca 40 cm. Tento balíček sme vymysleli pre tých, ktorý nechcú sviečkový advent, ale zároveň si ho chcú nejakým spôsobom pripomínať. 

  

KTO HO VYROBIL?

  • Dôchodca Jarko miluje prácu s drevom a vyrobil pre vás všetky drevené veci, ktoré u nás nájdete.
  • Za nádhernú krabičku na veľké srdcia ďakujeme manželom Príbelským, Coding s.r.o.

 

Kód Kód: 852/1 852/2 852/3 852/4 Zvoľte variant
Kategória: Vianoce
Späť do obchodu